logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

APLIKACJA „METROPOLIA BYDGOSZCZ”Aplikacja Metropolia Bydgoszcz to miejsce, w którym użytkownik znajdzie najważniejsze informacje na temat m.in. aktualności, wydarzeń, instytucji, atrakcji turystycznych, czy Metropolitalnej Karty Seniora 60+ z obszaru wszystkich gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz. To jedyna aplikacja tworzona w ramach współpracy między partnerskimi samorządami. Aplikacja jest całkowicie darmowa i nie wymaga zakładania konta ani logowania. Aplikacja obejmuje informacje z obszaru następujących miejscowości: Bydgoszcz, Barcin, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin i Żnin.

Elementy smart:
Usługi publiczne – dzięki darmowej aplikacji użytkownicy mają możliwość zapoznania się z kalendarium wydarzeń, uzyskania niezbędnych telefonów kontaktowych do urzędów i instytucji oraz poznania atrakcji turystycznych całego obszaru funkcjonalnego Metropolii Bydgoszcz.
Efektywna administracja – aplikacja w telefonie to dodatkowy kanał kontaktu użytkownika ze stowarzyszonymi miastami i gminami. Jest on dostępny w każdej chwili i dociera do osób, które zainteresowane są informacjami dotyczącymi obszaru Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz.

Link do aplikacji w sklepie Google Play.
Metropolia Bydgoszcz na Facebooku.
Witryna internetowa stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz.