logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Osiedle Leśne - jednostka pomocnicza MiastaOrgan uchwałodawczy - Rada Osiedla Leśne

Kadencja: 1 lipca 2019 –  1 lipca  2023 zakończona

ZARZĄD OSIEDLA LEŚNE

Przewodniczący Zarządu Osiedla: Kornel Kopczyk

Telefon kontaktowy: 660-794-348

Adres siedziby: ul. 11 Listopada 15

Dyżur:  poniedziałki w godz. 17.00 – 18.00

 

 Utworzenie Osiedla:

  • Uchwała Nr XLV/832/97 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 17 grudnia 1997 r .  w sprawie: utworzenia osiedla Leśnego jako jednostki pomocniczej Miasta. 

 Granica Osiedla Leśnego: 

  • Granica biegnie wzdłuż linii kolejowej Bydgoszcz – Gdańsk w kierunku północnym do granicy miasta okalając Leśny Park Kultury i Wypoczynku i tą granicą w kierunku wschodnim do wysokości ul. Pod Skarpą i wzdłuż tej ulicy i ul. Jasiniecką w kierunku południowo – zachodnim okalając Las Gdański do ul. Armii Krajowej, a następnie ul.Stefana Kardynała Wyszyńskiego w kierunku południowym do ciągu spacerowego po byłym torowisku kolejowym i tym ciągiem oraz ul. Artyleryjską i ul. Zaświat w kierunku zachodnim do linii kolejowej Bydgoszcz - Gdańsk. 

 Osiedle Leśne obejmuje następujące ulice:  

Rejon wyborczy Nr 1

  •  11 Listopada od nr 1 do końca, Bukowa, Czerkaska od nr 11 do końca , Dębowa, Gdańska od nr 190 do nr 238, Jarzębinowa, Jaworowa,  Jodłowa, Józefa Sułkowskiego od nr 15 i od nr 52 do końca,  Modrzewiowa, Świerkowa od nr 1 i od nr 4 do końca.

 Rejon wyborczy Nr 2

  • Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego od nr 25 do końca, Czerkaska od nr 16 do końca, Grabowa, Joachima Lelewela od nr 43 i od nr 38 do końca, Józefa Sułkowskiego od nr 34 do nr 50, Kaliska, Kamienna od ul. Józefa Sułkowskiego do ul. Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Kasztanowa, Stanisława Małachowskiego.

 Rejon wyborczy Nr 3

  • 11 Listopada od nr 2 do końca , Cisowa, Czerkaska od nr 1 do nr 9 i od nr 2 do nr 14, Gdańska od nr 142 do nr 188, Józefa Dwernickiego, Józefa   Sułkowskiego nr 11 i nr 13,  Kamienna od ul. Gdańskiej do ul. Józefa Sułkowskiego, Leśna, Podchorążych,  Świerkowa nr 2, Topolowa, Żołnierska.

 Rejon wyborczy Nr 4

  • al.Armii Krajowej, Arnolda, Artyleryjska, Bielska, Błędowska, Boguszy z Kościelca, Bystrzycka, Cedyńska, Dąbska, Dobiesława Puchały, Domasława Chroślicy,  Dukielska, Dżokejowa, Gdańska od nr 147 i od nr 240 do końca , Hipiczna, Izerska, Jana z Płonkowa, Janusza Wojsławica,  Jeździecka, Kazimierza Konradowica, Kłodzka, Konna, Książęca, Lubuska, Mrągowska, Niemierzy, Olta Żyrowica, Podkowa, Powstania Listopadowego, Powstańców Warszawy, Przemysława II, Rekreacyjna, Roztoczańska, Rymarska, Sądecka, Siodłowa, Skromna, Strzemienna, Wieluńska, Zamczysko, Zaświat.