logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:
 1. Informacja dla administratorów obiektów wielkopowierzchniowych.

 2. Na podstawie komunikatu otrzymanego z Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej pozbawieni wody będą mieszkańcy następujących ulic:
  - w dniu 02.12.2021 r. w godzinach 8:00-14:00 Szajnochy, Fordońskiej.

 3. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Yevhena Chernovalova lat 23, który pracował na budowie (m.in. przy balkonach) i mógł mieszkać w różnych hostelach na terenie Bydgoszczy. Ostatni potwierdzony kontakt z zaginionym to koniec sierpnia br. Rysopis: wzrost- 180 cm., szczupła budowa ciała, włosy krótkie, blond, oczy szarozielone, uzębienie pełne, nos średni, uszy przylegające. Brak informacji dotyczących ubioru i posiadanych przedmiotów.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

 4. Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje Piotra Szopińskiego lat 42. Rysopis: wzrost- 175 cm., szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemny blond / siwe, oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia poszukiwany ubrany był w spodnie jeansowe niebieskie krótkie, buty sportowe granatowe marki adidas, koszulka typu t-shitr.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

 5. Komunikat Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu z dnia 11.06.2021 r. w sprawie porzucenia beczek z nieznaną substancją chemiczną w lasach regionu.

 6. APEL DO MIESZKAŃCÓW DZIELNICY OSOWA GÓRA.

 7. Informacja o planowanych na terenie miasta Bydgoszczy polowaniach zbiorowych.
  Mapa obwodów łowieckich.

 8. Materiały dotyczące zasad, których należy przestrzegać w celu ochrony przed wirusem ASF.

 9. Strona informacyjna Głównego Inspektoratu Weterynarii poświęcona ASF (afrykański pomór świń) w Polsce.

 10. Zasady ochrony przed wirusem wysoce zjadliwej grypy ptaków - HPAI (H5N8).

 11. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.

 12. Planowane wyłączenia prądu.
 13. Awarie energetyczne.