logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:
 1. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Michała Gruszki lat 16, który w dniu 20.09.2022 r. około godziny 13:00 wyszedł z domu w nieznanym kierunku i do chwili obecnej do niego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rysopis: wzrost 176 cm, bardzo szczupły, włosy obstrzyżone samodzielnie na krótko ciemne, oczy brązowe, nos normalny, uszy normalne, uzębienie pełne, blizna na lewej powiece, głos bardzo wysoki w trakcie mutacji. W chwili zaginięcia Poszukiwany ubrany był w Spodnie ciemno zielone typu bojówki z naszytymi motylkami, bordową bluzę z kapturem z białymi pasami na rękawach, czarne buty sportowe z białymi napisami. Posiadał przy sobie dowód osobisty, legitymację uczniowską, plecak, poduszkę do spania, szarą torbę filcową na ramię z drewnianym zamknięciem.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47 751 11-59/60 lub 112.

 2. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Kacpra Olechnowicza lat 16, który w dniu 19 września 2022 r. samowolnie oddalił się z terenu Szpitala Uniwersyteckiego im. Jurasza w Bydgoszczy w nieznanym kierunku - nie ma zagrożenia dla życia i zdrowia. Rysopis: wzrost 170-175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie blond. W chwili zaginięcia Poszukiwany ubrany był w ciemną bluzę sportową, czarne spodnie dresowe ciemne buty sportowe.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47 751 11-59/60 lub 112.

 3. Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy przeprowadzi w dniach 03-06 października 2022 r. na terenie miasta Bydgoszczy akcję przewonienia gazu ziemnego "JESIEŃ 2022", która ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej i instalacjach wewnętrznych w budynkach. Wykryte nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej do zaworu głównego i przy gazomierzach usuwane będą przez pracowników PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy. Usuwanie nieszczelności na instalacjach i urządzeniach gazowych wewnątrz budynków należy do obowiązków ich właścicieli lub administratorów. W czasie trwania akcji służby Pogotowia Gazowego będą pracowały przez całą dobę.

 4. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Ireneusza Sobieszczyka lat 60. Rysopis: wzrost 185 cm, szczupły, włosy krótkie brązowe, zarostu brak, oczy zielone, nos prosty, uszy odstające, uzębienie niepełne, brak tylnych zębów, blizna pod łopatką o długości ok. 7 cm. Ubiór: koszula jeansowa koloru niebieskiego, kurtka koloru granatowego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru granatowego z białą podeszwą. Poszukiwany może być osobą bezdomną.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

 5. APEL DO MIESZKAŃCÓW DZIELNICY OSOWA GÓRA.

 6. Informacja o planowanych na terenie miasta Bydgoszczy polowaniach zbiorowych.
  Mapa obwodów łowieckich.

 7. Materiały dotyczące zasad, których należy przestrzegać w celu ochrony przed wirusem ASF.

 8. Strona informacyjna Głównego Inspektoratu Weterynarii poświęcona ASF (afrykański pomór świń) w Polsce.

 9. Zasady ochrony przed wirusem wysoce zjadliwej grypy ptaków - HPAI (H5N8).

 10. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.

 11. Planowane wyłączenia prądu.
 12. Awarie energetyczne.