logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:
 1. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Marcina Krajniewskiego lat 38, z którym od dnia 9 maja 2022 r. brak jakiegokolwiek kontaktu. Mężczyzna był leczony psychiatrycznie i podejmował próby samobójcze, ostatni raz widziany w rejonie działek na ul. Nowotoruńskiej. Rysopis: wzrost około 200 cm, łysy, oczy szare, okulary z ciemnymi oprawkami, tatuaże na prawym przedramieniu – klepsydra, lewym blizny po samookaleczeniu.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

 2. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Nicole Baryła lat 14, która w dniu 10 maja 2022 r. o godzinie 8:00 oddaliła się z miejsca zamieszkania przy ul. Słowiańskiej w Bydgoszczy i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Rysopis: wiek 14 lat - wygląda jak osoba dorosła, wzrost 164 cm, waga 60 kg, włosy proste, długie, ciemny blond, sylwetka normalna, nosi aparat ortodontyczny, paznokcie długie tipsy, białe z czerwonymi serduszkami. W chwili zaginięcia Poszukiwana ubrana była w białe buty sportowe NIKE, niebieskie jeansy typu dzwony, białą bluzę z długim rękawem. Posiada przy sobie telefon komórkowy marki IPhone oraz małą torebkę damską koloru biało-czarnego.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

 3. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Łukasza Furtaka lat 16, który w dniu 10 maja 2022 r. o godzinie 7:45 wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rysopis: wzrost 175-180 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemny blond, dłuższa grzywka, oczy piwne, brak zarostu, uzębienie pełne, uszy normalne.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

 4. Informujemy, że od niedzieli, 1 maja 2022 r., na drogach niemal całego kraju, będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z wojskowymi  ćwiczeniami, które odbędą się zgodnie z tegorocznym programem szkolenia Sił Zbrojnych RP. W ramach ćwiczenia, od 1 maja do końca miesiąca, po drogach województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego  będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych. Pojazdy wojskowe będzie można spotkać na autostradach, drogach ekspresowych oraz drogach krajowych. Przybycie i przejazd kolumn będą również wykorzystane przez uczestników ćwiczeń m.in. do przetrenowania przyjęcia i przerzutu sojuszniczych sił, koordynacji działań transgranicznych oraz współpracy z państwami gospodarzami. Pojazdy biorące udział w ćwiczeniach najczęściej poruszać się będą w godzinach nocnych, aby ich przejazd w jak najmniejszym stopniu powodował utrudnienia w ruchu. Jednak niektóre przejazdy będą odbywać się w ciągu dnia, a nawet w godzinach szczytów natężenia ruchu. Będą one eskortowane i zabezpieczone przez Żandarmerię Wojskową i poddziały regulacji ruchu Wojska Polskiego we współpracy z Policją. Przegrupowania zostały skoordynowane z właściwymi władzami, w tym lokalnymi.
  Zwracamy się również z  apelem do społeczeństwa – chrońmy dane, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Prosimy wszystkich aby nie publikować informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych danych dotyczących wylotów i lądowań wojskowych statków powietrznych. Bądźmy świadomi zagrożeń! Każde nieprzemyślane działanie w sieci, publikowanie zdjęć przedstawiających ważne wojskowe obiekty, instalacje, urządzenia może mieć negatywne konsekwencje dla systemu bezpieczeństwa i obronności.

 5. APEL DO MIESZKAŃCÓW DZIELNICY OSOWA GÓRA.

 6. Informacja o planowanych na terenie miasta Bydgoszczy polowaniach zbiorowych.
  Mapa obwodów łowieckich.

 7. Materiały dotyczące zasad, których należy przestrzegać w celu ochrony przed wirusem ASF.

 8. Strona informacyjna Głównego Inspektoratu Weterynarii poświęcona ASF (afrykański pomór świń) w Polsce.

 9. Zasady ochrony przed wirusem wysoce zjadliwej grypy ptaków - HPAI (H5N8).

 10. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.

 11. Planowane wyłączenia prądu.
 12. Awarie energetyczne.