logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:
 1. Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje Aleksandry Kłos lat 17, która w dniu 30 lipca 2021 r. około godz. 12:00 oddaliła się z miejsca zamieszkania w bliżej nieokreślonym kierunku i do chwili obecnej  do niego nie powróciła i nie skontaktowała się z rodziną.  Rysopis; wzrost 175 cm, krępej budowy ciała, włosy do pasa, spięte w kucyk, koloru jasny blond. W chwili zaginięcia poszukiwana ubrana była w czerwony t-shirt, czerwone długie getry, sportowe buty z białymi napisami. Posiada przy sobie wózek dziecięcy z lalką w środku wielkości i wagi dziecka. Wózek koloru czarno-fioletowego, torba przy wózku tego samego koloru.
   Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

 2. Na podstawie komunikatu otrzymanego z Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej pozbawieni wody będą mieszkańcy następujących ulic:
  - w dniu 05.08.2021 r. w godzinach 8:00-14:00 Sztormowej, Masztowej, Pokładowej, Kotwicowej, Wielorybiej, Rekinowej, Kawiorowej.

 3. Komunikat Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu z dnia 11.06.2021 r. w sprawie porzucenia beczek z nieznaną substancją chemiczną w lasach regionu.

 4. APEL DO MIESZKAŃCÓW DZIELNICY OSOWA GÓRA.

 5. Informacja o planowanych na terenie miasta Bydgoszczy polowaniach zbiorowych.
  Mapa obwodów łowieckich.

 6. Materiały dotyczące zasad, których należy przestrzegać w celu ochrony przed wirusem ASF.

 7. Strona informacyjna Głównego Inspektoratu Weterynarii poświęcona ASF (afrykański pomór świń) w Polsce.

 8. Zasady ochrony przed wirusem wysoce zjadliwej grypy ptaków - HPAI (H5N8).

 9. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.

 10. Planowane wyłączenia prądu.
 11. Awarie energetyczne.