14 lipca - spotkania z przedsiębiorcami z Chin w PARP

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego brała udział w spotkaniach B2B z firmami z miasta partnerskiego Ningbo (prowincja Zhejiang, Chiny), które odbyły się w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego przedstawiła ofertę inwestycyjną miasta Bydgoszczy. Przedstawiciel Agencji prowadząc rozmowy z przedsiębiorcami podkreślał coraz szerzej dostrzegany potencjał Miasta i regionu. W trakcie spotkań dyskutowano również na temat możliwości współpracy oraz sposobów ułatwienia kontaktów między przedsiębiorcami z Bydgoszczy i Ningbo. W spotkaniach kooperacyjnych uczestniczyli przedstawiciele Ningbo Science and Technology Bureau oraz pięć firm z Ningbo, które reprezentowały m. in. branżę chemiczną, produkcyjną oraz technologie informatyczne w inżynierii transportu.

Spotkanie w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości