GIC Bydgoszcz - Spotkania Otwarte 2019

2019-04-24 21:00
Przystań Bydgoszcz
Przystań Bydgoszcz

Zapraszamy na marcowe spotkanie Global Investor Club w Bydgoszczy!
Miejsce spotkania: Hotel Przystań, ul. Tamka 2, Bydgoszcz.
Spotkanie rozpoczyna się o 18:00 i kończy o 21:00.
Dlaczego warto być na spotkaniach otwartych Global Investor Club:
1. Spotykasz się w gronie osób ambitnych i praktyków inwestowania z różnych dziedzin
2. Znajdujesz nowe możliwości biznesowe, kontakty, okazje i inspiracje
3. Tworzysz dynamiczne środowisko, które jest odpowiedzialne za swoje finanse i przyszłość
Agenda wydarzenia:
18:00-18:10 - rejestracja i networking
18:10-18:30 - aktualności klubowe, oferty, zaproszenia, przyjęcie w poczet członków nowych osób
18:30-19:15 - Sebastian Huczek
- od 2000 r. pracuje w INC S.A., obecnie Wiceprezes, Dyrektor Działu Prawnego. Posiada Certyfikat Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu (nr 36/2011). Członek Rady Autoryzowanych Doradców NewConnect.
Opowie o samej idei crowdinwestingu i dlaczego właśnie teraz stała się na tyle interesująca, że aż gazeta giełdy Parkiet poświęca mu okładkę.
19:15-19:30 - przerwa networkingowa
19:30-20:15 - Piotr Kubera
- opowie o inwestycjach w grunty, głównie w działki turystyczne zlokalizowane na Mazurach, dające bardzo wysokie stopy zwrotu z inwestycji.
20:15-21:00 - oferty, zamknięcie spotkania i networking
po 21:00 - kontynuacja networkingu w barze lub restauracji
Cena biletu obejmuje uczestnictwo + drobny katering.
UWAGA: KOD rabatowy 50% na wydarzenie: SEBASTIAN
Liczba miejsc ograniczona do 40 osób.
Jaka jest idea spotkań Global Investor Club?
Global Investor Club jest siecią 2500 inwestorów.
Misją jest wzajemne uczenie się jak inwestować oraz wykorzystanie wiedzy w praktyce i wspólne inwestowanie, aby pomnażać swój majątek.
Kto przychodzi na nasze spotkania?
80% uczestników to aktywni inwestorzy. Ponad połowa z nich inwestuje w nieruchomości, ale celem klubu jest prezentacja wszystkich możliwych sposobów inwestowania. Są to właściciele firm, pracownicy korporacji lub zawodowi inwestorzy. Przychodzą także osoby, które stawiają dopiero pierwsze kroki w inwestowaniu.
Na spotkaniach poznasz osoby, które inwestują w Twoim mieście. Dzięki jednej rozmowie podczas networkingu możesz dowiedzieć się, jak uniknąć błędu wartego wiele tysięcy złotych albo znaleźć rozwiązanie swojego problemu, co pozwoli Ci zarobić jeszcze więcej.
Jaka jest formuła spotkania?
Zaczynamy od prezentacji zaproszonych gości oraz przeglądu wydarzeń w ramach Global Investor Club, a spotkanie przeplatamy najważniejszym w Klubie elementem - networkingiem. Spotkanie trwa 3 godziny. Chcemy, by uczestnicy nie tylko zdobywali wiedzę od prelegentów, ale mieli też czas wymieniać się doświadczeniami między sobą.
Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami Global Investor Club, zapisz się na stronie www.globalinvestorclub.pl

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl