Duelli Barrocchi - Duety Barokowe

2019-04-13 21:00
Dom Polski
Dom Polski

Drugi koncert z cyklu Duelli Barrocchi. Tym razem w wiosennym duecie z głosem wystąpi królewski instrument - flet traverso. Muzyka instrumentalna będzie się przeplatać z wokalno-instrumentalną. W repertuarze znalazły się kantaty Antonio Vivaldiego i Georga Philippa Telemanna oraz utwory Johana Frobergera i Jaques-Martin Hotteterre'a.
Elżbieta Izdebska - sopran
Sławomir Drózd - flet traverso
Ewa Witczak - wiolonczela barokowa
Justyna Woś - klawesyn
Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Bydgoszczy oraz wsparciu organizacyjnemu Diecezji Bydgoskiej.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl