STUU, Danny Ferreri i Olciiak

2019-04-14 18:00
Focus Mall Bydgoszcz
Focus Mall Bydgoszcz

Po powrocie do domu pierwszą stroną, jaką odpalacie jest YouTube? Subskrybujecie, odtwarzacie i sami nagrywacie?
Koniecznie musicie wpaść do Focusa w weekend 13-14 kwietnia, bo odwiedzą nas Stuu, Danny i Olciiak! Co mają w planach?
Przez 2 dni będą kręcić i montować filmiki w całym centrum oraz spotykać się z Wami na wspólne fotki i nagrywki! Dodatkowo w przestrzeni centrum stanie profesjonalne, przeszklone studio nagrań!
Spotkania z fanami zaplanowaliśmy zarówno w sobotę, jak i niedzielę w godzinach 17:00-18:00, natomiast pracę @Stuu, @Olciiaka oraz @Dannego będziecie mogli podglądać przez cały weekend w godzinach otwarcia centrum.
Kto wie, może uda się Wam spotkać ich wcześniej w trakcie kręcenia materiałów? Bądźcie z nami od początku i nie przegapcie żadnej okazji do przybicia piątki i zrobienia wspólnego selfie!

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl