Turniej Miast - Polska Liga Szóstek - Bydgoszcz 2019

2019-04-14 17:00
Stadion KKP Bydgoszcz
Stadion KKP Bydgoszcz

Kolejna impreza z cyklu Turniejów Miast PL6! Tym razem gospodarzem jest bydgoska Playarena! Do Bydgoszczy przyjadą przedstawiciele 10 reprezentacji z całej Polski. Swoje drużyny zgłosili - Grudziądz, Toruń, Tczew, Płock, Łódź, Warszawa, Pruszków, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn i Chorzów. W szranki z naszymi szanownymi gośćmi staną dwie drużyny z Bydgoszczy - doświadczona i sprawdzona w turniejach wyjazdowych Reprezentacja A i nowa, debiutująca w tym turnieju, Reprezentacja U21!

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl