Bibobit Podróżnik

2019-04-12 23:00
Eljazz
Eljazz

Wyjątkowe połączenie żywiołowego jazzu z elektroniką, to siła zarówno ich występów na żywo jak i ich debiutanckiego albumu „Podróżnik”. Mają na swoim koncie występy przed takimi artystami jak Cory Henry, Keyon Harrold, Dirty Loops czy Hipnotic Brass Ensamble oraz koncerty m. in. na: Orange Warsaw Festival, Kaliningrad City Jazz, Pol`and`Rock, Made in Chicago czy Enea Spring Break.
Ten muzyczny septet inspiruje i jednoczy jazz, funk, oraz muzyka hip-hop w różnym stężeniu. Uwielbiają improwizacje i świadomie przekraczają granice gatunkowe.
Linki LIVE:
Monologi: www.youtube.com/watch
Telefon: www.youtube.com/watch
BILETY: 35 pln / 45 pln
going.pl/bibobit-bydgoszcz

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl