logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Sonbird + VHS

2019-04-07 19:00
2019-04-07 22:00
Estrada Stage Bar
Koncert
Estrada Stage Bar

Gość koncertu: VHS
Wiosną 2019 roku Sonbird ruszają w trasę promującą debiutancki album. 7 kwietania po raz pierwszy odwiedzą Bydgoszcz i zagrają w klubie Estrada Stagebar.
Premierę ma właśnie najnowszy singiel zespołu Sonbird - "Niepoważny" w reżyserii Przemysława Filipowicza, za scenariusz odpowiada Artur Michalik: youtu.be/rwSiQWBlg_o
Obraz do "Niepoważnego" opowiada o niewygodnej relacji. Bohaterami historii są nauczycielka oraz zafascynowany w niej uczeń, który jest nad wyraz poważny jak na swój młody wiek. W rolach głównych wystąpiła aktorka Daria Polasik-Bułka z Teatru Polskiego w Bielsku-Białej oraz Oliwier Gutowski. Zdjęcia głównie realizowane były w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Żywcu.
Od 22 lutego w sprzedaży dostępny jest debiutancki album żywieckiego zespołu Sonbird zatytułowany "Głodny": www.empik.com/glodny-sonbird,p1222440513,muzyka-p
Dotychczasowy dorobek Sonbird sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego, o czym można było przekonać się na największych festiwalach minionego lata (zagrali między innymi podczas OFF Festival, Kraków Live Festival, Hej Fest, Rock In Summer Festival, Męskie Granie) i udanej jesiennej trasie koncertowej.
Bilety:
Przedsprzedaż: 30 PLN
W dniu koncertu: 40 PLN

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl