ANIMOCJE afterparty: LESU / OER / YAKI

2019-04-14 02:00
Mózg
Mózg

Lesław Sołtysiak aka Lesu (1990) - roześmiany bydgoszczanin z krwi i kości. DJ zajarany muzyką elektroniczną. Współtwórca takich eventów jak: Konexje, Sqauare czy Stellar. Uczestniczył też w projektach Bromberg Calling, Fort Festival, Boski Fest oraz Brda nad Wartą. Dawniej kojarzony z bydgoskim Mózgiem, dziś, jako menedżer, reprezentuje Razor Jerry Barbershop. Charakteryzuje go ewidentne zamiłowanie do brudnego, streetartowego stylu. Wielokrotnie udzielał się na squotach i nieużytkach miejskich. Długa jest lista miejsc, których nie zaszczycił swoją obecnością. Całe życie marzy, że amerykańscy naukowcy wynajdą maść na spowolnienie czasu.
OER - wielopłaszczyznowy producent muzyczny. Jest współzałożycielem i producentem muzycznym Bydgoskiej formacji B.O.K. Współpracował i tworzył projekty z wieloma artystami, takimi jak Grubson, Łona, Bisz, O.S.T.R, Tetris, Eldo, Afu-Ra (US), Promoe (Looptroop Rockers). Kilkukrotnie stawał na podium, wygrywając międzynarodowe bitwy producenckie takie jak: The Notorious IBE czy Perfect Beat Challenge (Outbreak Festival). Prowadzi studio muzyczne 21 Music Studio w Bydgoszczy.
Yaki – DJ, producent , multiinstrumentalista, współzałożyciel i lider projektu mihuyaki operującego w ramach muzyki improwizowanej. Jego solowe koncerty zawsze charakteryzuje spontaniczność, w którą zaprzęga swoje instrumentarium samplerowo-gramofonowo-syntezatorowe. Jako DJ oscyluje między dźwiękami o czarnych korzeniach a beatowymi, nieraz połamanymi sekwencjami rodem ze Starego Kontynentu.

odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl