logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

ANIMOCJE: Bajka u Lemary - warsztaty

2019-04-09 17:00
2019-04-11 19:00
Barka "Lemara"
Dla dzieci
Barka "Lemara"

Bajka u Lemary to warsztaty, których efektem będzie film animowany stworzony metodą poklatkową. Uczestnicy zapoznają się z animacja różnych materii oraz z produkcją filmu na każdym etapie – od storyboardu po tworzenie scenografii i postaci oraz produkcję zdjęć. Warsztaty rozwiną wyobraźnię, cierpliwość oraz umiejętność pracy w grupie.
Karolina Rosińska – absolwentka ASP w Toruniu na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych o specjalności media rysunkowe. Aktualnie zajmuje się fotografią oraz prowadzeniem warsztatów. Regularnie uczestniczy w wystawach, konkursach, plenerach i spotkaniach związanych ze sztuką. Jest autorką pokazów multimedialnych ("Nikt już nie chce walczyć z wiatrakami", 2009, Mózg, Bydgoszcz), wystaw ("Widzenie i Wizje", Galeria 9,39, "Radziejów oraz Radziejów w malarstwie", 2016). W 2016 roku została nagrodzona w konkursie fotograficznym Wystaw się w CSW zorganizowanym przez CSW w Toruniu. Tworzy w wielu technikach, od rysunkowych po malarskie i graficzne.
Marcin Roszczyniała – absolwent Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku kulturoznawstwo o specjalności filmoznawstwo. Z doświadczenia: animator, grafik, malarz, scenograf, reżyser. Prowadzi własną działalność – 25frames, która specjalizuje się w reklamie, grafice, animacji poklatkowej, postprodukcji filmowej, prowadzeniu warsztatów filmowych oraz wykonywaniu zleceń artystycznych. Zrealizował kilka teledysków animowanych (m.in. dla Ani Dąbrowskiej, O.S.T.R. & Marco Polo). Stworzył filmy krótkometrażowe "Fabryka", "Alicja w krainie OKSIR" oraz animacje i efekty specjalne do filmów "Theatrum Magicum", "Moby Kwak", "Mistrz i Róża". W tym roku odbędzie się premiera jego kolejnego filmu animowanego pt. "Iluzjoniści".
Warsztaty: Bajka u Lemary - warsztaty animacji poklatkowej.
Prowadzenie: Karolina Rosińska, Marcin Roszczyniała.
9-11 kwietnia (wtorek-czwartek), godz. 17.00, ul. Spichlerna 1; cena: 20 zł / 3 dni
wiek uczestników: 7-10 lat; informacje: piotr.drozdowski@mck-bydgoszcz.pl
Pokaz filmów warsztatowych: 13.04., sobota, godz. 15.00, strych WiMBP, wstęp wolny

______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl