Spotkanie dla kobiet biznesu - Jak przetrwać jako kobieta przedsiębiorca?

2019-04-09 15:30
2019-04-09 17:30
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Przyjdź na spotkanie do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego - już 9 kwietnia do Bydgoszczy przyjeżdża jedna z najbardziej inspirujących kobiet w Dolinie Krzemowej – Ari Horie.
Założycielka Women's Startup Lab opowie o kobietach działających w biznesie, będzie motywować i inspirować do działania!
Ari Horie to pochodząca z Japonii kobieta sukcesu. Od wielu lat mieszka i pracuje w San Francisco. W swojej działalności wspiera kobiety i pomaga im w rozwoju osobistym oraz odnoszeniu sukcesów. Inwestuje, wspiera i promuje biznesy współtworzone przez kobiety. Zyskała duże uznanie na arenie międzynarodowej dzięki swojej pasji, niesamowitym wynikom biznesowym i świetnym umiejętnościom publicznego przemawiania.
Co Was czeka na spotkaniu?
OGROMNA DAWKA INSPIRACJI - Ari będzie inspirować, będzie motywować, będzie rozmawiać!
JEDYNE TAKIE SPOTKANIE W POLSCE – Ari Horie będzie w Bydgoszczy tylko przez jeden dzień. To jedyna taka szansa, aby się z nią spotkać!
KOBIETY BIZNESU Z CAŁEGO REGIONU – spotkanie z Ari to również świetna okazja do networkingu z kobietami biznesu z naszego miasta.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązują zapisy.
Darmową wejściówkę można zarezerwować do 22 marca pod adresem: arihorie.evenea.pl.
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej”, który odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko Pomorskiego.
Partnerem wydarzenia jest Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny BPPT.

odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl