logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Drzewa Młodej Bydgoszczy - tu są nasze korzenie

2019-04-06 13:00
2019-04-06 14:00
Bydgoszcz, zbieg ulic Konnej i Hipicznej
Pozostałe

Informacja od Organizatora:
„Drzewa Młodej Bydgoszczy-tu są nasze korzenie” – przed nami trzecia edycja akcji sadzenia drzew w Myślęcinku. Każdy, komu urodzi się dziecko, aby uczcić to wydarzenie, będzie mógł pozostawić ślad w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku
Zasady tej akcji są proste: każdy rodzic lub opiekun prawny osoby niepełnoletniej, który jest zameldowany w Bydgoszczy, ma możliwość zasadzenia drzewa w Myślęcinku, w liczbie równej liczbie swoich dzieci.  W tym roku ceremonia odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 13 u zbieg ulic Konnej i Hipicznej. Nie trzeba martwić się o sadzonki, po wpłacie na konto lub w kasie parku ustalonej kwoty (do wyboru jest: dąb szypułkowy za 220 zł, klon pospolity za 195 zł i jarząb szwedzki również za 195 zł) pracownicy dokonują zakupu, organizują na miejscu narzędzia i niezbędne wyposażenie.
Chętni mogą zgłaszać się do dnia 29.03 poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.myslecinek.pl i przesłanie go na adres e-mail sekretariat@myslecinek.pl.
Po posadzeniu drzewa rodzic lub opiekun prawny otrzyma certyfikat i ma możliwość podlewania rośliny. LPKiW natomiast zobowiązuje się do uzupełniania zrębków, nawożenia drzew oraz cięć pielęgnacyjnych.

 ______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl