W dniu 9 grudnia br. w siedzibie Biura ZIT odbyły się warsztaty dotyczące tworzenia i wdrażania Strategii ZIT w ramach perspektywy finansowej 2021-2027.

Warsztaty prowadził Pan Wojciech Kłosowski przedstawiciel Fundacji Miasto, której celem jest wspieranie samorządów terytorialnych w zarządzaniu ich rozwojem na rzecz mieszkańców, wzmacnianie gospodarczego i społeczno-kulturalnego potencjału, a także rozwijanie polityki miejskiej poprzez prowadzenie badań, analiz, ekspertyz i świadczeń o charakterze doradczym. Podczas warsztatów wypracowane zostały sposoby wyznaczania celów strategicznych w oparciu o zdiagnozowane problemy.

W spotkaniu uczestniczyli członkowie Rady ZIT BydOF oraz koordynatorzy ZIT BydOF i pracownicy Biura ZIT.