Projekt „Przyjazne Miasto Bydgoszcz” zakończony sukcesem!

Projekt uwzględniający współpracę ze szkockim miastem Perth a English Speaking Union Bydgoszcz, Studium Języków Obcych PBŚ, Katedrą Literatów Anglojęzycznych Filologii Angielskiej UKW, Studiów Języków Obcych PBŚ, Zespołem Szkół Plastycznych w Bydgoszczy, IX LO w Bydgoszczy dobiegł końca.

Liczne konkursy i projekty klasowe, konkurs krasomówczy, spotkanie ze szkocką pisarką Gillian Galbraith, spotkanie z podróżnikami z Bristolu oraz spotkania taneczne z zespołem tańców szkockich i irlandzkich to jedne z wielu wydarzeń odbywających się w ramach projektu „Przyjazne Miast Bydgoszcz”, współfinansowanego przez Miast Bydgoszcz. W przedsięwzięciu brali udział członkowie stowarzyszeń Perth Friends of Bydgoszcz, Towarzystwo Przyjaciół Miasta Perth (Szkocja) w Bydgoszczy, studenci PBŚ oraz studenci Katedry Literatur Anglojęzycznych Filologii Angielskiej UKW w Bydgoszczy.