logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Dodatkowe szczepionki na UTP
Punkt szczepień powszechnych w Fordonie otrzymał dodatkowe dawki szczepionki Moderna. Obowiązuje rejestracja telefoniczna.


Punkt szczepień powszechnych na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym otrzymał dodatkowe 150 dawek szczepionki Moderna. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem drugiej dawki szczepionki zapraszamy do rejestrowania się pod numerem telefonu 52 300 29 90.

- Nie ma na dziś nic ważniejszego od jak najszybszego zaszczepienia mieszkańców Bydgoszczy. Jako samorząd, wspólnie z partnerami, uruchomiliśmy na terenie miasta 2 punkty szczepień powszechnych, dzięki czemu mieszkańcy mogą się szczepić w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. W długi czerwcowy weekend na UTP można było zaszczepić się bez rejestracji, dziś zapraszamy mieszkańców na drugą dawkę szczepionki Moderna. Szczepienia to jedyna szansa na normalność, której tak bardzo nam w pandemii brakuje. Nie odbierajmy sobie też możliwości - mówi koordynująca szczepienia w Bydgoszczy zastępczyni prezydenta Iwona Waszkiewicz.

Punkt szczepień zlokalizowany jest na UTP przy ul. Kaliskiego 7. Działa 5 dni w tygodniu w godz. 9-18. Zasady zapisów na szczepienia pozostają bez zmian - można to zrobić przez ogólnopolską infolinię 989, internetowe konto pacjenta bądź bezpośrednio w Przychodni Bajka.