Patronat oficjalnego serwisu miasta

Bądź widoczny razem z miastem, swoim patronem.

Jesteś organizatorem ciekawych, nietuzinkowych przedsięwzięć, które warto nagłośnić? Miasto Bydgoszcz ma dla Ciebie ciekawą ofertę.

Patronat oficjalnego serwisu miasta Bydgoszcz może stać się dla Ciebie jedną z najlepszych form kształtowania pozytywnego wizerunku wydarzenia, które może wzbogacić społeczne życie miasta.

Proponujemy Ci wsparcie w promocji wydarzenia poprzez branding i umieszczenie informacji na naszych stronach www. Wypromuj swoje wydarzenie  razem z nami jednym kliknięciem. Wypełnij wniosek i przekaż do Biura Obsługi Mediów i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Zarządzenie prezydenta z załącznikami (regulamin, wniosek) w sprawie wprowadzenia zasad przyznawania „patronatu oficjalnego serwisu miasta Bydgoszczy” TUTAJ

Formularz wniosku i sprawozdania w wersji umożliwiającej edycję TUTAJ