Spotkanie z Klaunem - dobry humor to podstawa!

2022-11-19 13:00
2022-11-19 14:00
Młyny Rothera
Dla dzieci
Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
Kim tak naprawdę jest klaun i czy zawsze chodzi uśmiechnięty? Jakie umiejętności trzeba posiadać, by rozśmieszać ludzi? Czy jest to łatwe zadanie?
Kolejne spotkanie z artystami grupy Mimezis Art poświęcone będzie sztuce rozbawiania ludzi. Zdradzą Wam oni kilka sekretów Klauna Mata i opowiedzą o najważniejszych aspektach rozśmieszania ludzi. Jak sami mówią – będzie to dość nieprzewidywalne spotkanie, wypełnione sztuczkami magicznymi i ogromną ilością uśmiechu. Zabierzcie dobry humor i zapnijcie pasy, bo będzie się działo!
Spotkanie poprowadzą artyści z bydgoskiej grupy Mimezis Art – Agnieszka Maćkowska i Mateusz Kiełtyka. Więcej informacji o ich działalności na stronie www.mimezis.pl
Cykl spotkań skupia się na najmłodszych Gościach Młynów, którzy mają okazję poznać kulisy pracy artystów i spróbować swoich sił w części warsztatowej. Zajęcia są częścią przedsięwzięcia pn. Zajęcia edukacyjne, w tym  przyrodniczo–matematyczne dla dzieci i młodzieży realizowanego  w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Bydgoszczy 2023+.
Czas trwania: ok. 50 minut
Wiek uczestników: 4+

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl