logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Start-Up Bydgoszcz!

2022-11-15 17:00
2022-11-15 19:00
Młyny Rothera
Konferencja
Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
15. edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie kujawsko-pomorskim czas zacząć. Tradycyjnie otwiera go konferencja Start-Up Bydgoszcz!
Tegoroczne hasło ŚTP to "Elastyczność bez granic", my skupimy się na jej aspekcie związanym z innowacyjnym projektowaniem biznesu. Pomoże nam w tym partner – Shopa.
Zapraszamy 15 listopada o godz. 17.00 do inspirującej przestrzeni Spichrza Zbożowego w Młynach Rothera na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej.
O czym będzie mowa:
"Zaprojektuj swój biznes w sposób innowacyjny” – modne i trafiające do wyobraźni hasło. Ale co w praktyce oznacza? Podczas spotkania prelegenci opowiedzą nam, jak oni je rozumieją, a co za tym idzie – w oparciu o jakie metodyki i rozwiązania je wdrażają. Nie zabraknie także porad i dobrych praktyk, którymi podzielą się z uczestnikami myślącymi o założeniu własnych innowacyjnych firm.
Program wydarzenia:
17.00-17.05 – wystąpienie przedstawiciela Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
17.05-17.10 – wystąpienie przedstawiciela Shopy,
17.10-17.40 – Design Thinking! Praktyczne aspekty projektowania opartego o potrzeby użytkowników (Radek Ratajczak),
17.40-18.20 – Zaprojektuj swój biznes i ścieżkę kariery (Kasia Szczesna),
18.20-18.50 – x2–x3 wzrost rok do roku, czyli wyzwania w skalowaniu agencji/softwarehouse'u (Robert Szarata),
18.50 – matchmaking w gościnnych progach Spichrza Zbożowego.
Gośćmi będą:
Radek Ratajczak z Shopy – ekspert i seryjny design thinker. Wielki fan tej metodyki jako sposobu tworzenia innowacji. Ma doświadczenie w projektowaniu produktów i usług z wykorzystaniem metodyk human-centered design, w szczególności design thinking i service design. Absolwent Programu Top 500 Innovators – stażu na Uniwersytecie Stanforda. Z pasją zajmuje się strategiami biznesowymi, przedsiębiorczością akademicką, transferem wiedzy i technologii z nauki do biznesu. Orędownik zasady „less is more”.
Kasia Szczesna z Design Mentorship – projektantka, przedsiębiorczyni. Tworzy organizację Design Mentorship, która stawia na projektowanie kariery przez mentoring skupiony na umiejętnościach jutra. Buduje globalną sieć talentów z zakresu projektowania i zarządzania. Wspiera biznesy w projektowaniu produktów cyfrowych, usług i innowacji. Łączy wiedzę z zakresu ekonomii behawioralnej z projektowaniem, zdobywając ją na Harvard Business School. Prowadzi autorski program Ekonomia Behawioralna w projektowaniu. W swoich dotychczasowych realizacjach współpracowała przy projektach dla takich firm jak Brand24, Otodom, Adobe, L’Oréal czy też T-Mobile. Jej celem jest łączenie ludzi, biznesów i kompetencji, żeby uczyć się wzajemnie i budować relacje.
Robert Szarata – founder i CEO agencji Wise People. Zawodowo od zawsze związany z budowaniem stron internetowych oraz marketingiem internetowym. Zarządza szybko rosnącą agencją, która specjalizuje się w obsłudze firm technologicznych, firm consultingowych oraz kancelarii prawnych. Z wykształcenia jest UX Designerem, który przenosi metodyki kreatywne na logikę biznesową w zarządzaniu agencją i chętnie dzieli się wiedzą.
Zgłoszenia:
Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się na stronie: barr.pl/wydarzenia/konferencja-stp/.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Liczba dostępnych biletów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wydarzenie organizujemy w ramach programu "Akcja Akceleracja!", który realizujemy w partnerstwie z Porozumieniem Bydgoskich Biur Karier oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl