logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

SALE z książkami. KIERMASZ przeczytanej KSIĄŻKI DLA DZIECI

2022-11-20 10:00
2022-11-20 14:30
Hangar Kultury
Pozostałe
Dla dzieci
Hangar Kultury

Informacje od Organizatora:
PO RAZ KOLEJNY KIERMASZ DLA WAS I WASZYCH DZIECI, TYM RAZEM W FORDONIE, BO WIERZĘ, ŻE TAM WIELE WSPANIAŁYCH KSIĄŻEK LEŻY W POKOJACH ZAMIESZKUJĄCYCH W FORDONIE DZIECI I CZEKA NA NOWYCH WŁAŚCICIELI.
Spotkamy się w POWSZECHNY DZIEŃ DZIECKA (ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych (1945) i obchodzony od 1955, w różnych datach, w różnych krajach,w Polsce 1 czerwca )
Robimy to po to, by zachęcić dzieci z różnych krajów zamieszkujące nasze miasto i okolice, Chętnie zobaczymu książki każdego z Was.
KSIĄŻKI I MIŁOŚĆ TO DWIE WIELKIE, NAJWAŻNIEJSZE, RZECZY, KTÓRE MOŻEMY DAĆ DZIECIOM. Inne dziecięce prawa i potrzeby też dużo łatwiej jest nazywać i szanować z książkami właśnie. Przybądźcie do nas, do TuCzyTam, już kolejny raz, z przeczytanymi przez Was książkami dla dzieci i wielką ochotą na nabycie i poznanie kolejnych. Wiecie, jak cenimy książki, jak zależy nam na tym, byście je poznawali, wciąż nowe... BYŚCIE CZYTALI. Udostępnimy Waszym rodzinom możliwość wystawienia się z tym cennym towarem, byście mogli sprzedać/wymienić te pozycje literatury dziecięcej, z których już wyrośliście, a następnie mogli nabyć to, czy owo od rodziny ze stoiska obok. Sprzedawać i kupować możecie książki dla dzieci, o dzieciach, puzzle i gry planszowe, zabawki edukacyjne,... Ważne, bu dominowały książki. Mamy nadzieję, że gościnne pomieszczenia Hangaru Kultury ( SALE ) wypełnią się książkami, stoiskami, ATRAKCJAMI i Wami.
Oprócz, sprzedaży, kupna i wymiany książek zaplanowaliśmy okołoksiążkowe aktywności
Wyjdziecie bogatsi.
Wstęp wolny, miejsce do wystawienia też udostępniamy ZA DARMO. Czas trwania od 10.00 do 14.30 . Rejestracja stoisk: email tuczytam@op.pl, w temacie piszcie "SALE" (czekajcie na informację zwrotną).
Przewidujemy również możliwość wystawienia dla rękodzielników tworzących np. sensoryczne książki dla dzieci, jednak w pierwszej kolejności rozpatrzymy zgłoszenia rodzin z używanymi książkami. Gdyby okazało się, że liczba zgłoszeń jest większa niż liczba przewidzianych miejsc, zdecyduje kolejność wpłynięcia emaili.
WŚRÓD ATRKACJI TOWARZYSZĄCYCH KIERMASZOWI POJAWI SIĘ
SPOTKANIE Z BAJANKĄ (https://www.facebook.com/Bajankaa), MONIKĄ SKIKIEWICZ,
OLO I AWA, LOGOPEDYCZNA ZABAWA,
GODZ. 13.30-14.30, SPOTKANIE DLA DZIECI W WIEKU 4-8 I OPIEKUNÓW,na które złożą się;
- spotkanie z postaciami Ola i Awy,
- iluzja ;
-eksperyment;
-zabawa gestem, ruchem, słowem, językiem, piłką, skakanką, książką;
- gra na bum bum dzwonkach.
Prowadząca jest autorką książek o Olu i Awie, filolożką, logopedką i instruktorką teatralną.
Nasze wydarzenie jest częścią projektu Fundacji 12 Kamienica, pn. "CzyTam Świat. Czytam książki, poznaję świat." dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.
Impreza będzie organizowana w kooperatywie, o której niebawem, a szczegóły znajdziecie tu: rodzinneswieto.info

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl