logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Bydgoski Jarmark Świąteczny

2022-11-19 13:00
2022-12-22 21:00
Most Staromiejski
Pozostałe
Dla dzieci, Polecane
Most Staromiejski

Informacje od Organizatora:
Miasto Bydgoszcz planuje organizację Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego od 19 listopada do 22 grudnia 2022. Zapraszamy do współpracy młodych artystów, jak również artystów dojrzałych, którzy gotowi są w warunkach zimowego pleneru, na scenie usytuowanej u szczytu amfiteatru na moście Staromiejskim (Sulimy Kamińskiego), zaprezentować swój repertuar (niekoniecznie świąteczny). Ze względu na wymiar sceny możliwy jest występ zespołów maksymalnie sześcioosobowych.
Każdy chętny do grania, śpiewania i zaprezentowania swoich talentów proszony jest o kontakt z Aleksandrą Garbowska, tel.  784 855 258 lub przesłanie zgłoszenia mailem na adresy: a.garbowska@um.bydgoszcz.pl. Gwarantujemy świąteczną scenę, źródło prądu oraz wyjątkową atmosferę.

Jarmark będzie czynny w godzinach 13.00-20.00 od niedzieli do czwartku oraz 13.00-21.00 w piątek i sobotę.
Zimowe miasteczko oferujące rozrywkę zostanie z nami nieco dłużej. Diabelski młyn, wenecka karuzela, kolejka świąteczna i labirynt będą czynne do 26 grudnia (poza Wigilią). Atrakcje będą otwarte codziennie od godz. 11.00 do ostatniego wieczornego klienta.

Ceny atrakcji:
Karuzela wenecka – 10 zł
Labirynt Hotel Mikołaja – 20 zł
Koło – 25 zł
Karuzela Elfy – 15 zł
Kolejka Sanie Mikołaja – 15 zł

Każdego dnia jarmarku zaplanowaliśmy koncerty i wydarzenia towarzyszące. Poniżej te najbardziej spektakularne:
Sobota, 19 listopada godz. 16.30  - Oficjalne otwarcie jarmarku. Jak w latach poprzednich symbolicznie wspólnie z prezydentem Rafałem Bruskim i przewodniczącą Rady Miasta Moniką Matowską włączymy świąteczne iluminacje i światełka na choince.  Ale to nie wszystko, artyści z grupy Mimezis zaprezentują pokaz ognia, odwiedzających będą witać gotowi do robienia pamiątkowych zdjęć szczudlarze- elfy. Na scenie usłyszymy Adę Rychwalską, która mogliśmy usłyszeć w The Voice of Poland.
Piątek, 2 grudnia, godz. 15.00 – 20.00 - Świąteczna ciężarówka Coca Coli na Wyspie Młyńskiej.
Niedziela, 4 grudnia, godz. 14.30 - 19.30 - Pokaz rzeźbienia w lodzie. Jedyna i niepowtarzalna okazja do zrobienia sobie zdjęcia z… przekonacie się sami, jeśli odwiedzicie tego dnia Jarmark.
Wtorek, 6 grudnia - Mikołajki na Jarmarku. Sceną będą rządzić animatorzy. W planie mnóstwo konkursów z nagrodami dla najmłodszych.

______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl