logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Młyński Rozmownik - konwersacje językowe

2022-08-17 18:00
2022-08-17 19:30
Młyny Rothera
Pozostałe
Młyny Rothera

Informacje od Organizatora:
Młyński Rozmownik - konwersacje językowe / МЛИНОВИЙ РОЗМОВНИК / MILL TALKS
Chcesz poćwiczyć języki obce, a przy okazji poznać nowych ludzi? Częścią naszej działalności jest projekt Wywiad-rzeka: Archiwum bydgoskich historii. Zbieramy zarówno te odległe, jak i całkiem współczesne opowieści o życiu w naszym mieście, rozmawiamy o przyszłości i teraźniejszości. Łączymy rozmawianie o sobie w mieście i przeżywaniu siebie w mieście z działaniami wspomagającymi integrowanie się bydgoszczan. W związku z tym chcemy zaprosić Cię do współtworzenia przestrzeni, w której możemy spotkać się, rozmawiać i wymieniać doświadczeniami, a także ciekawie spędzić czas w międzynarodowym towarzystwie.
Zapraszamy na drugą edycję konwersacji językowych „MŁYŃSKI ROZMOWNIK / MILL TALKS / МЛИНОВИЙ РОЗМОВНИК”, która odbędzie się w środę, 17 sierpnia o godzinie 18:00 w Młynach Rothera.
Uczysz się języka obcego, ale brakuje Ci okazji, by używać go na żywo? Możesz poćwiczyć z nami zupełnie za darmo. Stworzymy stoliki, przy których będziemy rozmawiać - po angielsku, po polsku, po ukraińsku, a, kto wie, może po francusku czy w farsi. To wszystko zależy od Was! Wypełnij formularz, w którym określisz języki, które znasz i te, których chciałbyś się uczyć. Na tej podstawie zatroszczymy się o partnerów i partnerki do rozmowy.
Jeśli masz znajomych, którzy niedawno przyjechali do Bydgoszczy, daj im znać o naszym wydarzeniu. Dzięki znajomości języka czujemy się w nowym miejscu pewniej i bezpieczniej. Na pewno zorganizujemy stolik, przy którym będziemy rozmawiać także po polsku.
„No dobrze, ale jestem dość nieśmiałą i introwertyczną osobą...” Doskonale to rozumiemy! Zawsze możecie liczyć na pomoc i wsparcie moderatorów-filologów, którzy pomogą znaleźć temat do rozmowy, gdy zapadnie niezręczna cisza.
Dla kogo:
dla wszystkich
Cena:
bezpłatnie
Zapisy:
Nie obowiązują zapisy. Zachęcamy do wypełnienia formularza, w którym określisz języki, które znasz i te, których chciałbyś się uczyć. Na tej podstawie zatroszczymy się o partnerów i partnerki do rozmowy.

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl