Woda Bydgoska 2022

Wyspa Młyńska
Polecane
Wyspa Młyńska

Wraca jedna z najważniejszych sportowych imprez w naszym mieście - Woda Bydgoska. Po rocznej przerwie zaprosimy Was nad Brdę, gdzie na zawodników będą czekać 3 dystanse do pokonania: 650 m, 1600 m i 2800 m. Dzięki ekologicznym inwestycjom miasta, w ramach których oczyszczono rzekę, mogą w niej bezpiecznie rywalizować zawodnicy z całego kraju. Bądźcie gotowi na wartki nurt, zmienne warunki i niesamowitą sportową przygodę. Spotykamy się na Wyspie Młyńskiej już 15 sierpnia.
Zgłoszenia do 5 sierpnia br.
Zapisy:
b4sportonline.pl/wodabydgoska/
Opłata startowa wynosi 50 złotych. Pakiet startowy zawiera czepek, chip do pomiaru czasu, upominek w formie butelki do napojów w etui z neoprenu oraz medal na mecie.
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl