Ogólnorozwojowe warsztaty aktorskie

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Informacje od Organizatora:
W trakcie warsztatów zajmiemy się pobudzeniem ciała, skupienia, pracą w grupie oraz indywidualną – zabawą słowem, wzbudzaniem emocji i wchodzeniem w interakcje z partnerem.
Warsztaty zostały podzielone na dwie części – półtorej godziny każda z 30 minutową przerwą pomiędzy – pierwsza część będzie swego rodzaju wstępem – pracą lżejszą – pobudzimy ciało,  myślenie abstrakcyjne i zajmiemy się odrobiną improwizacji słowem oraz sprawdzimy czy nie drzemią w nas ukryte zwierzęta – za pomocą małych etiud teatralnych.
Część druga zostanie poświęcona wzbudzaniu emocji i pracą nad samokontrolą – jest to cięższa praca, więc proszę aby każdy przemyślał, czy jest fizycznie i psychicznie gotowy na zmierzenie się z emocjami, które nie zawsze są oczywiste – jeżeli macie wątpliwości, nie bójcie się pisać w wiadomościach prywatnych – odpowiem na wszystkie pytania.
Narzędzia, które zdobędziecie podczas pracy w tę sobotę na pewno przydadzą się w niejednym larpie – budowanie emocjonalnych scen okazuje się bardzo przydatne – a zrozumienie emocjonalności postaci pomoże znaleźć głębię – a w efekcie – odkryć nowe pola do rozwoju sytuacji napotkanych.
Nie ma możliwości wzięcia udziału tylko w części drugiej – przed nią konieczna jest rozgrzewka z części pierwszej – ze względu na charakter pracy, której się podejmiemy. Można wziąć udział tylko w części pierwszej.
Warsztaty poprowadzi dla nas Paweł Piotrowski
Projekt dofinansowany ze środków Budżetu Miasta Bydgoszczy, w ramach konkursu w trybie 19a pn. „Małe granty w BCOPW Gdańska 5” ogłoszonym przez: Miasto Bydgoszcz — Zespół ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl