logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Kasia Tontor "Malajf"

2019-10-05 20:00
2019-10-05 22:00
Eljazz
Koncert
Eljazz

"MALAJF" to koncert promujący najnowszy materiał Kasi Tontor w klimatach R&B/soul/hiphop. Ciepłe chilloutowe brzmienia w akompaniamencie jazzującej trąbki na żywo, to gwarantowana uczta dla uszu wymagającego słuchacza. R&B IS NOT DEAD!
Kasia Tontor to utalentowana artystka młodego pokolenia sprawnie poruszająca się w klimatach r'n'b, hip-hop, soul. Sama komponuje, produkuje i pisze teksty do większości swoich piosenek. Jest to efekt zamiłowania do „czarnych” klimatów oraz dużej wrażliwości piosenkarki.
W 2015 nagrała niedoceniony nielegal pod pseudonimem „Killa”, którego warto posłuchać, a dostępny jest na YouTube. W 2018 singiel „Coolgirl” zdobył statuetkę w plebiscycie radia ChilliZET na chilloutowy utwór roku, natomiast utwór „Fine” można usłyszeć w „Trójce”, „Czwórce” i innych radiach. Polsat Music, Freshmag, czy Soulbowl docenili dotychczasowe dokonania i życzą  piosenkarce sukcesów i największych scen.
Jej najnowsze EP „Malajf” ujrzało światło dzienne 28.06. na popularnych streamach. EP promują single: „Fine”, „Coolgirl” oraz „Czapka”. Najnowszy materiał można było do tej pory usłyszeć jedynie na żywo m.in. podczas koncertu przed Bass Astral X Igo w wyprzedanej poznańskiej Arenie. Najświeższych informacji wypatrujcie na jej profilach w social mediach na Facebook oraz Instagram.
Na żywo w składzie:
Kacper Grzanka - trąbka
DJ KOSTA
Wejście: 19:00
Start: 20:00
Bilety w cenie 20,- dostępne przed wejściem

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl