Konferencja "Na pomoc dzikim zwierzętom"

2019-10-03 17:00
2019-10-03 19:30
Ratusz
Konferencja
Ratusz

Schronisko dla Zwierząt  i OTOZ Animals, Oddział Kujawsko - Pomorski na konferencję  pod nazwą „Na pomoc dzikim zwierzętom”.
Zapraszamy od 16.30 do zajmowania miejsc
Gość Specjalny:
Marcin Kostrzyński
Marcin Kostrzyński -  Marcin z Lasu -  urodzony w 1970 r. w Górznie, to dziennikarz, leśnik, były myśliwy, filmowiec, obserwator dzikiego życia, obrońca praw zwierząt.
Autor kanału na You Tube pt. „Marcin z lasu”. Laureat nagrody Popularyzator Nauki za cykl programów „Dzika Polska”.Telewidzom przybliża życie zwierząt w „Dzień dobry TVN”.
Autor książki „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”.
Obecnie pracuje nad zdjęciami do filmu „Wilcza dusza” wspólnie z Paolo Volponi włoskim reżyserem, producentem filmowym, fotografem , autorem filmów przyrodniczych.
miejsce: Sala Sesyjna Urzędu Miasta Bydgoszczy

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl