logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Bydgoska Masa Krytyczna

2019-09-27 18:00
2019-09-27 20:00
Stary Rynek
Sport
Stary Rynek

Informacje od Organizatora:
Wrześniowy przejazd Bydgoskiej Masy Krytycznej zakończy się w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Chcemy w ten sposób zachęcić mieszkańców naszego miasta do wybierania roweru jako środka transportu w drodze do pracy.
Jednym z głównych celów Masy Krytycznej jest rozwój ruchu rowerowego i pokazanie, że rower może być alternatywnym środkiem transportu dla samochodu czy komunikacji miejskiej. Chcemy to szczególnie zaakcentować podczas wrześniowego przejazdu BMK, dlatego zakończymy go w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. To miejsce, w którym pracuje kilka tysięcy bydgoszczan i które jest bardzo dobrze przygotowane pod kątem rowerowych podróży. Już po raz kolejny przyjęliśmy z wielką radością zaproszenie od BPPT, który przygotował niespodziankę dla Masowiczów: 250 worków na plecy i opasek odblaskowych, które będą rozdawane na starcie przejazdu.
A start tradycyjnie w ostatni piątek miesiąca, 27 września o godz. 18:00 ze Starego Rynku. Nasze przejazdy są zalegalizowane i zabezpieczane przez Policję. Przypominamy o obowiązkowym oświetleniu. To również jedna z ostatnich okazji do kręcenia wspólnych kilometrów w rywalizacji o Rowerowy Puchar Polski. Uruchamiamy aplikację i ruszamy na bydgoskie ulice!

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl