Poranek muzyczny w Wiatraku

Dom Jubileuszowy Wiatrak
Dla dzieci
Dom Jubileuszowy Wiatrak

Maluchy wraz z rodzicami i dziadkami zapraszamy w niedzielę (29 września) na Poranek Muzyczny bydgoskiej Akademii Muzycznej, zatytułowany „Słoneczko, uśmiechnij się”.
Już trzeci sezon artyści bydgoskiej Akademii Muzycznej prezentują Poranki Muzyczne dla dzieci i rodziców w Fordonie. Popularne koncerty dla najmłodszych, prowadzone przez Ewelinę Boesche-Kopczyńską i Honoratę Glazę-Gulgowską prezentowane są raz w miesiącu w sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła II przy ul. Bołtucia 7. Najbliższy pt. „Słoneczko, uśmiechnij się” już w niedzielę (29 września) o godz. 10.15.
Poranki adresowane są do dzieci w wieku od 3 do 10 lat, a więc do przedszkolaków i dzieci początkowych klas szkoły podstawowej. Zapraszamy! Bilety kosztują 6 zł dla dziecka i 9 zł dla dorosłego i można kupić je w biurze “Wiatraka”, albo pół godziny przed koncertem.
Zadanie współfinansowane przez Miasto Bydgoszcz oraz ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl