logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Zajęcia dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym

2019-09-24 15:15
2019-10-01 19:00
Bydgoszcz, Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum
Dla dzieci

Balet, karate czy zajęcia plastyczne? Co wybierze twoje dziecko? W Domu Edukacyjno-Kulturalnym Regnum znajdziesz jeszcze więcej interesujących zajęć dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.
„Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”. W myśl tego znanego przysłowia chcemy zachęcić rodziców do zapisania dziecka na interesujące zajęcia. Wiek przedszkolny i wczesnoszkolny jest najlepszym momentem do poszukiwania nowych zainteresowań i pogłębiania pasji. Dla tych mniej zdecydowanych przez cały tydzień przygotowaliśmy zajęcia bezpłatne:
24 września godz. 15:15 - balet dla dzieci 4-6 lat. To absolutna nowość w naszej ofercie! Powodów, dla których warto zapisać dziecko na zajęcia jest mnóstwo: poprawia koordynację ruchową, uczy gracji i świadomości własnego ciała.
25 września godz. 16:00 – taekwondo dla dzieci 3-6 lat. Druga nasza tegoroczna nowość! Jest świetną propozycją dla aktywnych przedszkolaczków. Każdy sport wyzwala pozytywne emocje, uczy dyscypliny, poprawia koncentrację i pamięć, redukuje stres. Kolejną propozycją z dziedziny sztuk walki jest karate (dla dzieci 4-6 lat). Zapraszamy 30 września o 16:45.
26 września godz. 16:00 – kreatywna plastyka dla Smyka dla dzieci 4-6 lat. Propozycja dla małych artystów, którzy nie boją się ubrudzić rączek. Będzie kolorowo, wesoło i twórczo.
26 września godz. 16:00 – zajęcia wokalno-teatralne dla dzieci 4-6 lat. Jeżeli Twoje dziecko lubi występy przed publicznością, a jego ulubioną zabawką jest mikrofon, przyjdź do nas. To będzie niezła frajda!
27 września godz. 15:30 – Fun Lab (zajęcia chemiczno-fizyczne) dla dzieci 5-7 lat. Młodzi naukowcy przybywajcie. Eksperymentów i doświadczeń będzie tu bez liku!
30 września godz. 16:45 – Metoda Ruchu Rozwijającego W. Sherborne dla dzieci 4-6 lat z rodzicem. Te zajęcia są doskonałą okazją dla rodziców i dzieci do budowania właściwych relacji i zacieśniania więzi rodzinnych. A przy tym do świetna rozrywka na jesienne popołudnia.
1 października godz. 17:30 – Modelarstwo dla dzieci 7-10 lat. To jedyne takie zajęcia, na których poprzez zabawę rozwijamy zdolności manualne i kreatywność.
Dzieci w wieku 10-12 lat w każdy wtorek (godz. 17:00-19:00) mogą wziąć udział w zajęciach świetlicowych. Są one bezpłatne i składają się z dwóch bloków: I zabawy integracyjne, plastyczne i ruchowe, II wspólne odrabianie zadań domowych. 
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl
A może Twoje dziecko chce uczyć się języków obcych, gry na instrumentach lub śpiewu? Nie ma najmniejszego problemu! Zapraszamy do nas!
Zajęcia odbywają się na ul. A.G. Siedleckiego 12 (os. Wyżyny)

______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl