logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Bezpłatne zajęcia dla maluszków z rodzicami

2019-09-24 16:45
2019-09-30 19:00
Bydgoszcz, Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum
Dla dzieci

Bezpłatne zajęcia dla maluszków z rodzicami
Wszystkie maluszki i ich rodzice doskonale wiedzą, że Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum ma najlepsze zajęcia! Dbając o wszechstronny rozwój dzieci od najwcześniejszych lat, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty:
24 września godz. 16:45 – rytmika (dla dzieci od 20 miesięcy do 3 lat). Niezmiennie od lat zajęcia prowadzi Pani Bogusia, która z uśmiechem i radością przenosi dzieci do świata dźwięków, kolorów i zabawy.
25 września godz. 17:15 – muzyczne zabawy z Petronelą, czyli zabawa dla najmłodszych (dzieci od 12 do 20 miesięcy). W tym roku w dźwięczną podróż zabierze Was Pani Ola – absolwentka szkoły muzycznej. Obecnie studentka ostatniego roku edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej. Dzieci na zajęciach u Pani Oli poznają dźwięk pianina i nie tylko.
26 września godz. 17:15 – zajęcia artystyczne Barwne Nutki, na które zapraszamy dzieci od 2,5 do 3,5 lat. To będzie prawdziwa artystyczna przygoda! Plastyka, sensoplastyka, muzyka i zabawy ruchowe. Gwarantujemy świetnie spędzony czas dla dzieci oraz rodziców.
30 września godz. 17:30 – LEGOwisko, czyli zajęcia sensoryczne dla dzieci 2-3 lata. Tegoroczna nowość! Wszystko, czego potrzebuje Wasze dziecko, to bodźce rozwijające jego zmysły. Tego na pewno u nas nie zabraknie.
Dla starszych dzieci też mamy coś interesującego. Przedszkolaki mogą wziąć udział w zajęciach tanecznych, sportowych, plastycznych, nauce gry na instrumentach oraz nauce języków obcych. Serdecznie zapraszamy.
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl 

______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl