logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Salimara - Peron VI. Odsłuch płyty w Skrzynce Na Bajki

2019-09-26 17:00
2019-09-26 19:00
Bydgoszcz, Skrzynka na bajki - pracownia i księgarnia dla dzieci
Pozostałe

Czołem rodzino, przyjaciele, swojaki, ziomki. Korzystając z gościnności księgarni Skrzynka na bajki - pracownia i księgarnia dla dzieci, zapraszamy zebrać się i usiąść przy kawce i posłuchać trochę dobrej muzyczki.
Bohaterami spotkania będą Anna Niestatek i Marcin Karnowski, którzy ukończyli właśnie prace nad debiutanckim albumem projektu Salimara– płytą „Peron VI”. Wydarzenie zorganizowane we współpracy z wydawcą Jvdasz Iskariota Rec., będzie polegać na swobodnym spotkaniu obfitującym w następujące atrakcje: odsłuch płyty na wiekowym sprzęciku z duszą, możliwość przedpremierowego (wow!) nabycia fizycznego albumu Salimary, a najlepiej w pakiecie z Kiktową ka(f)wką. Zawsze też warto rozejrzeć się za dobrą książką, skoro już mamy przyjemność zgromadzić się w Skrzynce.
I teraz słuchaj to: możesz sobie kupić płytkę + kawkę i zapłacisz tylko 25zł. No ja jestem w szoku.
Salimara - duet snujący muzyczną opowieść na temat wędrówki. Anna Niestatek i Marcin Karnowski tworzą własny mikroklimat dźwiękowy przy pomocy niestandardowego instrumentarium akustycznego (handpan, hamgam, cymbały, shruti box, djembe, kalimba, perkusjonalia, głos), okraszając rzecz szczyptą elektroniki. Minimalizm i subtelne aluzje odsyłające do rozmaitych kierunków muzycznych, sprawiają, że twórczość duetu skutecznie umyka jednoznacznym klasyfikacjom.
Słuchajcie płyt, czytajcie książki, szanujcie rodziców, uprawiajcie sport, odżywiajcie się zdrowo. I polubcie prędko: Salimara, Jvdasz Iskariota Rec.

______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl