Koncerty przedwojenne dla Rodzin

Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Informacje od Organizatora:
Koncerty gordonowskie propagowane przez Fundację Kreatywnej Edukacji oraz Polskie Towarzystwo Edwina Eliasa Gordona to wyjątkowe miejsce na komunikowanie się językiem muzyki. Inspirujemy się całym bogactwem różnorodnych kultur. Zapraszamy na osadzony w stylistyce przedwojennej, świetnie rozpoznawalny w swojej bogatej w emocje treści Koncert dla Rodzin z Dziećmi w wieku do około 6 roku życia.
Pojawią się muzycy, którzy współpracują z Fundacją Kreatywnej Edukacji w ramach projektów Muzopolis czy Manufaktura Umiejętności realizując wyzwania edukacyjne, a także koncertowe i wydawnicze.
Naszymi działaniami propagujemy teorię uczenia się muzyki prof. Edwina E. Gordona
W programie standardy w najlepszym wydaniu: akordeonowo, perkusyjno – skrzypcowym.
Nasza przedwojenna orkiestra:
Jolanta Gawryłkiewicz – wokal
Marta Trudzińska – wokal,
Jakub Waszczuk- perkusja, perkusjonalia
Stanisław Miłek- akordeon
Antoni Olszewski – kontrabas
Natan Kosętka – skrzypce
wstęp wolny, po uprzedniej rezerwacji
– Rezerwacja obowiązkowa: sms+48602466347
jgawrylkiewicz@gmail.com
Koncert współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Bydgoszczy

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl