logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Co po szkole? - targi zajęć pozaszkolnych

2019-09-07 12:00
2019-09-07 17:00
Auchan Bydgoszcz
Dla dzieci
Auchan Bydgoszcz

Nauka pływania, taniec czy języki obce? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz 7 września zapoznają się z szeroką ofertą zajęć rekreacyjnych czy edukacyjnych i wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci. Wstęp wolny.
Nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności dzieci. Niezwykle ważna jest organizacja czasu wolnego, tak aby wykorzystać pokłady energii drzemiące w małych odkrywcach. Zajęcia i atrakcje pozaszkolne pozwolą na rozwój zainteresowań, a do tego będą dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na targi zajęć pozaszkolnych.
Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami, m.in: szkoły Planeta Tańca Joanny Ossowskiej, Akademii wynalazców (robotyka, eksperymenty, programowanie), Akademii Mungo (zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym), szkoły językowej The Bay Education, szkoły pływania Delfinek, Młodzieżowego Domu kultury nr 5 w Bydgoszczy oraz placówki „Nauka jest fajna”.
Możliwość spotkania z organizacjami pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb. Podczas imprezy co godzinę będą losowane nagrody: firmowe upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.
Targi zajęć dla dzieci odbędą się 7 września w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Stoiska będą dostępne w sobotę od godz. 12:00 do 17:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl