logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Breslauer Cocktail - Absynteria - koncert

2019-09-08 16:00
2019-09-08 18:00
Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko
Koncert
Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko

Breslauer Cocktail to międzynarodowy "postmodernistyczny kolektyw muzyczny" z Wrocławia. Breslauer Cocktail to muzycznie odurzająca przejażdżka po dziedzictwie kulturowym tej części Europy. Trzy kraje (Polska, Niemcy, Rosja), cztery narody (polski, żydowski, niemiecki i rosyjski) uczucia na dobre i na złe. Wszystko opowiedziane słowami i muzyką. Czasami kąśliwie, czasami delikatnie. W pełni dekadenckie w zabawie, w pełni wyrachowane w działaniu. Projekt jest kwintesencją zainteresowań twórców muzyką sprzed 80 lat oraz nowoczesnymi brzmieniami.
Aranżacje, które tworzą muzycy mają w sobie potężny ładunek umiejętnie dozowanej energii. Artyści uważają, że we współczesnym świecie muzyczne granice się zacierają, a kody kulturowe sprzed lat można na nowo interpretować. Ta wyjątkowa mieszanka dała zupełnie nową wartość muzyczną. Płyta ABSYNETRIA ukazała się w ramach wyjątkowej serii TIKKUN. Wydawcą, jest Multikulti Project, powiązany z fundacją Tzadik - Johna Zorna.
Grupa Breslauer Coctail wyspępowała na wielu festiwalach w kraju i poza granicami.
Zespół występuje w składzie: Natalia Nikolska – wokal, Janusz Yano Wawrzała – perkusja, Szymon (d‘) Danis – sample, elektronika, efekty, Robert Kolebuk – gitary, Jakub Klepczyński – puzon

______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl