Pawbeats Orchestra

Opera Nova
Polecane
Opera Nova

Bilety na drugi koncert dostępne w PONIEDZIAŁEK, 20 maja o 12:00 na stronie: www.biletomat.pl/koncerty/pawbeats-orchestra-bydgoszcz-8124/
Pawbeats Orchestra i goście: Bisz, Dwa Sławy, Grubson, Igor Herbut, KęKę, Klaudia Szafrańska, Natalia Grosiak, VNM a także niezapowiedziani wykonawcy, którzy zawsze dodają smaku całemu przedsięwzięciu. 14 września, Opera Nova w Bydgoszczy.
Pawbeats Orchestra to coś więcej niż koncert. To pionierskie wydarzenie gromadzące wyjątkowych artystów - wokalistów, raperów, muzyków i wspaniałą publiczność w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych w Polsce - w Operze Nova.
Inicjatorem wydarzenia jest związany z Bydgoszczą kompozytor i producent Marcin Pawłowski. Orkiestra powraca w kolejnej odsłonie - nowa formuła, niesamowici artyści, utwory zarówno premierowe jak i te wszystkim już znane, a wszystko w specjalnie na tę okazję przygotowanych aranżacjach.
Tradycją bydgoskich koncertów jest after party do białego rana, o którym napiszemy nieco więcej już wkrótce.
Partnerem wydarzenia jest Miasto Bydgoszcz

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl