logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Mityng Skoku o Tyczce

2019-08-18 13:30
2019-08-18 20:00
Wakepark
Sport
Wakepark

Informacje od Organizatora:
Wspólnie z D’JumpingTeam serdecznie zapraszamy na niecodzienne wydarzenie - Mityng Skoku o Tyczce na plaży w Wakepark Bydgoszcz.
Konkurs skoków w kategorii kobiet i mężczyzna to oficjalne zawody które będą odbywały się według regulaminu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Na plaży zostanie ustawiony rozbieg i zeskok. Będziecie mogli podziwiać wielokrotnych medalistów Mistrzostw Polski i reprezentantów Polski w kategoriach młodzików, juniorów, młodzieżowców i seniorów.  To będzie unikalna okazja żeby z bliska podziwiać Agnieszka Kaszuba Victoria Kalitta Sebastian Chmara Karolina Wejman Kamila Przybyła
W sobotę zapraszamy dzieci oraz chętnych amatorów do spróbowania skoku. Pod okiem doświadczonych trenerów będziecie mogli stanąć na rozbiegu i wykonać skok.
Zawody główne rozpoczną się w niedzielę o godzinie 15.
Emocje gwarantowane ponieważ poziom sportowy zawodniczek i zawodników pozwala zaryzykować stwierdzenie, że możemy zobaczyć rekordowe skoki.
Przygotowaliśmy dla wszystkich wielką niespodziankę - swoją obecność na trybunach potwierdził gość specjalny którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi lekkiej atletyki w Polsce - Panie Panowie zaszczyci nas obecnością Mistrz Świata z 2011 roku, aktualny halowy Mistrz Europy, pochodzący z Bydgoszczy: Paweł Wojciechowski !!
Osoby zainteresowane udziałem w zawodach prosimy o kontakt pod numerem telefonu 887 579 887 lub djumpingteam@gmail.com

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl