logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Tworzymy ramki na zdjęcia - bezpłatne warsztaty kreatywne dla dzieci

2019-08-10 12:00
2019-08-10 17:00
Auchan Bydgoszcz
Dla dzieci
Auchan Bydgoszcz

Kolorowe ramki są ciekawym sposobem oprawy zdjęć uwieczniających wakacyjne wspomnienia. Już 10 sierpnia podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz najmłodsi wraz z opiekunami własnoręcznie udekorują oryginalne prace.
Czym byłyby wakacyjne zdjęcia bez odpowiedniej oprawy? Przyjemne chwile z najbliższymi, na łonie natury lub z letnich wojaży warto odpowiednio zaprezentować w domowym zaciszu tak, aby przez cały rok przypominały nam najcenniejsze wspomnienia. Własnoręcznie wykonane ramki będą unikatowym gadżetem na półkach, który dodatkowo urozmaici bezcenne chwile uwiecznione na zdjęciach.
Podczas wspólnej, sobotniej zabawy najmłodsi pod okiem doświadczonych animatorów stworzą barwne ramki. Do wykonania prac posłużą patyczki do lodów oraz karton, które będą dekorowane za pomocą papierowych kwiatów, nalepek z pianki czy kolorowego papieru. W ruch pójdą wstążki, włóczki, brokat, piórka oraz pompony we wszystkich kolorach tęczy. Warsztaty to świetna okazja do uwolnienia kreatywnych pokładów drzemiących w najmłodszych artystach!
Warsztaty kreatywne odbędą się 10 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 17:00. Wstęp wolny!

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl