Co jest najważniejsze w wystąpieniu publicznym - ADAM PIOCH

2019-08-09 20:00
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Adam Pioch – mówca, mentor, ekspert z zakresu storytellingu, pasjonat i mistrz opowieści grozy
Odnosił wielokrotne sukcesy w organizacji Toastmasters International w zakresie przemawiania publicznego.
Założyciel Poznańskiego i Pilskiego klubu Toastmasters. Zainspirował dziesiątki ludzi przemawianiem publicznym, czego efektem są liczne sukcesy i osiągnięcia Poznańskich klubów Toastmasterowych oraz rozwój klubów w innych miastach.
Specjalizuje się w jednym z najbardziej wymagających podręczników w Toastmasters jakim jest Storytelling. Wiąże się to z wcieleniem się w różne postaci, prezentowaniem dialogów, jak i misternym tkaniem dramaturgii opowieści.
Adam storytelling wykorzystuje w przemawianiu jak i w marketingu, ucząc swoich klientów tworzenia angażujących biznesowych opowieści dla potrzeb budowy firm.
Jest współautorem książki „Biblia e-Biznesu 2”. Przygotował 2 rozdziały w tym jeden o STORYTELLINGU! To ten obszerniejszy. Drugi rozdział to niespodzianka, pełna jak to mówią „mięcha”.
Napisał opowiadanie umieszczone w 13 rozdziale książki „Narratologia” autorstwa Pawła Tkaczyka.
Stworzył własną markę szkoleń z tworzenia angażujących opowieści: Storytelling Power!

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl