logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

NOViKA live "Bez Cukru"

2019-08-09 20:00
2019-08-09 23:30
Wakepark
Koncert
Wakepark

Lato bez Noviki w Wakepark Bydgoszcz ? Niemożliwe ! Każdy występ był zjawiskowy i tym razem nie będzie inaczej ! Tym razem Novika będzie promowała swoją nową płytę "Bez cukru" z zespołem na żywo w którym wystąpią Agim Dzeljilji oraz Rafał Dutkiewicz. Przed koncertem Noviki wystąpi dobrze znamy bydgoskim klubowiczom DJ KETA ! Zapowiada się epicki wieczór !
Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro i u boku Smolika, a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem Tricks Of Life nominowanym do Paszportu Polityki. Kolejne płyty: Lovefinder (2010) i album z remixami Mixfinder (2011) zostały nagrodzone Fryderykami w kategorii klubowej. Współpracowała też z Marcinem Czubalą (Stay Close / Mobilee 2012)  oraz cenionym niemieckim producentem Lovebirds (This Time / Toolroom 2012). W roku 2013 wydała trzeci album – “Heart Times”; dojrzalszy, i najbardziej autorski w jej dorobku.
Po kilku wydawnictwach cyfrowych (Ep’ka Novika Collabs, Kind Of Boy z Coccolino, Push The Beat z Rawski & iRobot), w tym roku Novika powraca z albumem Bez Cukru w barwach wytwórni Warner Music. Płyta jak zwykle powstała przy udziale wielu producentów i gości (Buslav, A_Gim, Baasch, An On Bast). Poprzedziły ją singlowe teledyski: Lekko, Para, Unsafe i Słabości.
Chociaż nie gra już jako dj, Novika regularnie występuje wokalnie w klubach w całym kraju w ramach duetu Novika & Lex. Zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, FreeForm, Audioriver, Selector, Tauron Nowa Muzyka).
Od przeszło 15. lat prowadzi również autorskie audycje radiowe. Gościła już na antenach: Radiostacji, Radia Jazz, Radia Bis, Roxy, Czwórka. Od października 217 roku prowadzi Lekkość Bitu w Chilli Zet
Bilety
1 pula 25 zł
2 pula 30 zł
dostępne na Going. :
going.pl/novika-w-wakepark-bydgoszcz

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl