Bydgoszcz z kajaka - Port Drzewny i jego tajemnice

2019-08-03 12:30
Przystań Bydgoszcz
Przystań Bydgoszcz

Port Drzewny to akwen wodny stworzony w 1879 roku u ujścia rzeki Brdy do Wisły. Rozbudowany w 1906 roku stał się jednym z większych tego typu obiektów w ówczesnej Europie. W trakcie naszej wycieczki będzie poznawać jego historię oraz etapy rozwoju. Dowiemy się też jak ważną funkcję, spełnił ten obiekt w rozwoju przemysłu w naszym mieście. Wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody.
Spływ rozpoczyna się na Przystani Bydgoskiej przy Wyspie Młyńskiej a zakończymy na terenie toru regatowego na Brdyujściu.
Zapisy:
Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej ilości kajaków Organizator wprowadził zapisy połączone z przedpłatą. Aby zapisać się na spływ należy:
1. Dokonać przelewu w wysokości 12.30 zł / osobę na konto
Stowarzyszenie Obywatel Działa
Tytuł: spływ (imię i nazwisko)
Bank PEKAO S.A.
78 1240 6452 1111 0010 7424 1092
2. Wysłać maila na adres obywateldziala@gmail.com z potwierdzeniem przelewu i imienną listą zapisanych osób.
Liczba miejsc ograniczona. W przypadku rezygnacji ze spływu Organizator nie zwraca przedpłat.
Zadanie współfinansowane ze środków miasta Bydgoszcz.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl