logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Warsztaty „Ekoodpowiedzialni”

2019-05-26 11:00
2019-05-26 17:00
Auchan Bydgoszcz
Dla dzieci
Auchan Bydgoszcz

Odbierz sadzonkę drzewa i weź udział w warsztatach ekologicznych
Dbanie o środowisko jest proste i przyjemne! Przekonają się o tym najmłodsi, którzy wezmą udział w warsztatach ekologicznych w Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. Szósta edycja akcji edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni” odbędzie się 26 maja, a podczas spotkania będą rozdawane sadzonki drzew. Wstęp wolny!
Troska o środowisko może przybrać różne formy, ale warto zacząć od prostych codziennych czynności, takich jak segregowanie domowych odpadów, dokładne dokręcanie kranu czy wyłączanie urządzeń elektronicznych, gdy z nich nie korzystamy. Tych nawyków warto uczyć się od najmłodszych lat. Doskonałą okazją do uświadamiania dzieci w zakresie ważnych zagadnień ekologicznych będzie szósta edycja akcji edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”.
Podczas zabaw i gier organizowanych 26 maja w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz najmłodsi dowiedzą się, jak na co dzień dbać o środowisko. Nad prawidłową edukacją ekologiczną i wesołą zabawą będzie czuwał sympatyczny bohater tegorocznej kampanii - Ekoludek.
Podczas zajęć maluchy będą rozwiązywać krzyżówki, ozdabiać bawełniane torby na zakupy oraz zagrają w emocjonującą grę XXL, w której uczestnicy będą pionkami. Za każde zadanie uczestnicy spotkania otrzymają odznakę pomocnika Ekoludka. Zajęcia i zabawy odbędą się w przyjemnej przestrzeni wśród drzewek, kwiatów i drewnianych skrzynek, a każdy kto odwiedzi ekostoisko otrzyma darmową sadzonkę drzewka.
Warsztaty „Ekoodpowiedzialni” odbędą się 26 maja w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia trwają od godziny 11.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny!

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl