Pokaz filmu pt. Food Choices

2019-05-19 20:00
Cafe Kino
Cafe Kino

Autorem filmu jest Michał Siewierski – wielokrotnie nagradzany reżyser, mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Podczas trzyletniej podróży postanowił poznać prawdę o wyborach żywieniowych – jej efektami dzieli się właśnie poprzez swój film. Ten przełomowy dokument pokazuje jak nasze codzienne wybory dotyczące jedzenia mają wpływ na zdrowie ludzi, życie innych gatunków zwierząt, a także kondycję planety! Obala kilka mitów dotyczących żywności i diety, oferując unikalną perspektywę.
Na projekcji filmu zdradzimy Wam szczegóły konkursu, którego przebieg będzie miał miejsce podczas tygodnia wege. Wypatrujcie więcej informacji, które pojawią się w najbliższym czasie.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl