logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Spotkanie z Wojciechem Tochmanem

2019-05-23 18:00
2019-05-23 20:00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
Pozostałe
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 16.05.2019, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 (pierwszeństwo mają członkowie  Dyskusyjnych Klubów Książki).
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Wojciechem Tochmanem – reporterem, autorem książek, m.in.: „Schodów się nie pali”, „Jakbyś kamień jadła”, „Córeńka”, „Wściekły pies”, „Bóg zapłać”, „Dzisiaj narysujemy śmierć”, „Eli, Eli”, „Kontener” (wspólnie z Katarzyną Boni).
Założyciel i członek Rady Fundacji ITAKA,  poszukującej osób zaginionych. Pomysłodawca i koordynator działań Klubu HEBAN, mającego na celu niesienie pomocy dzieciom jednej z wsi w Rwandzie. Współtwórca Instytutu Reportażu i wykładowca Polskiej Szkoły Reportażu. Laureat przyznawanej w Rzymie Premio Kapuściński oraz „Pióra Nadziei” - wyróżnienia Amnesty International.
Bydgoskie spotkanie połączone będzie z promocją najnowszej książki „Pianie kogutów, płacz psów” (premiera: 27 lutego 2019) Wstęp za okazaniem wejściówek (do odbioru od 16.05.2019, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).  

______________________
Kalendarz wydarzeń 
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl