Euro Metropolia 2019

2019-05-10 15:00
Kompleks Sportowy Zawisza
Kompleks Sportowy Zawisza

Turniej dla rocznika 2007 „EURO METROPOLIA 2019 O PUCHAR STOWARZYSZENIA METROPOLIA BYDGOSZCZ” 10.05.2019 godz. 10:00
Celem Turnieju jest:
promocja Mistrzostw Świata U-20 w piłce nożnej 2019;
promowanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, zasad Fair Play, wychowywanie poprzez sport, kształtowanie zdrowego stylu życia i aktywizację lokalnych środowisk sportowych.
W Turnieju mogą wziąć udział drużyny, które reprezentują daną gminę Stowarzyszenia:
a. Szkoły Podstawowe
b. Uczniowskie Kluby Sportowe
c. Kluby Sportowe
d. Akademie Piłkarskie
e. Inne – stowarzyszenia, fundacje zarejestrowane w danej gminie/powiecie
W rozgrywkach mogą brać udział wyłącznie zespoły składające się z zawodników urodzonych od stycznia 2007 roku i młodsi.
Warunkiem dopuszczenia zawodnika do meczu jest posiadanie:
a. ważnej legitymacji szkolnej ze zdjęciem (bądź innego dokumentu tożsamości ze zdjęciem wraz z zaświadczeniem od Dyrektora Szkoły potwierdzającym, że dane dziecko jest uczniem konkretnej placówki);
b. aktualnych badań lekarskich (do wyboru: karta zdrowia, lista potwierdzona przez lekarza/pielęgniarkę lub oświadczenia rodziców o stanie zdrowia).
Zawodnicy Olimpii nie ponoszą żadnych kosztów wyjazdu - transport i strój zapewnia Gmina Koronowo.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl