Rajd "Szlakiem bydgoskich pomników przyrody"

2019-05-11 09:30
2019-05-11 12:30
Dworzec PKP Bydgoszcz Główna
Dworzec PKP Bydgoszcz Główna

W imieniu Harcerskiego Klubu Turystyki Pieszej „Kiwaczki” zapraszam na Rajd „Szlakiem bydgoskich pomników przyrody” w dniu 11 maja 2019 roku. Rozpoczęcie rajdu o godzinie 9.30 na 1 peronie Dworca PKP Bydgoszcz Główna przy pomnikowym platanie. Zakończenie ok. godziny 12.00 w centrum miasta. Trasa „Bydgoskich Platanów”
Swój udział lub całej drużyny należy potwierdzić do godziny 20.00 8 maja SMS 514-93-93-97 podając ilość uczestników i nazwisko opiekuna. Osoby nie zgłoszone nie otrzymają świadczeń. Wpisowe za udział 3 złote wpłacane na starcie. Członkowie HKTP „Kiwaczki”, którzy opłacili składki PTTK za 2019 rok  nie płacą wpisowego.
Organizatorzy zapewniają pamiątkowy znaczek i potwierdzenia do książeczek Turysta Przyrodnik
hm. Piotr Nawrocki
Prezes HKTP „Kiwaczki”

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl