Miłość nie zna granic - larp Gabrieli Kruszony i Wiktora Slavov

2019-05-11 13:00
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Skandal! Skandal! Winni unikają naszych reporterów i nie udzielają informacji, od kiedy Yavanda z arystokratycznej rodziny Dalving uciekła wraz z Volrielem, niziołkiem o nieco innej reputacji. W liście, który opublikowali światu, ogłosili, że nie powrócą oni do swoich rodzin, dopóki Ci nie przełamią swojej zaściankowości i zaakceptują ich miłości.
Wydarzenie zorganizowane we współpracy z RogaLarp Poznań w ramach projektu "Larperiada - cykl spotkań z kulturą przeżywania (edycja 2)" dofinansowanego z budżetu Miasta Bydgoszczy

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl