Koncerty Maryjne z Różą

2019-05-29 19:30
Katedra Bydgoska
Katedra Bydgoska

W 20 rocznicę pielgrzymki Jana Pawła II do Bydgoszczy i Koronacji wizerunku Matki Bożej Pięknej Miłości,w roku Peregrynacji obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej i Matki Bożej Pięknej Miłości.
Koncerty odbywają się w trakcie Mszy Świętej w godzinach 18.00 -18.30 i po Mszy Świętej o godzinie 18.30 oraz w świątyniach regionu i kraju
Patronat Honorowy:
Narodowe Centrum Kultury w Warszawie
Ruch Stowarzyszeń Regionalnych Rzeczpospolitej Polskiej ks. bp Jan Tyrawa, ordynariusz Diecezji Bydgoskiej
Chór ŚW. GRZEGORZA przy Parafii św. Antoniego z Padwy pod dyrekcją Pawła Pawłowicza w Bydgoszczy. Koncertuje już 5 lat i kontynuuje tradycje Towarzystwa Śpiewaczego Czyżkówko. W programie m.in.: „Jasnogórska Bogurodzica” - Piasecki, „Częstochowska” - P. Pawłowicz, „Bogurodzica” F. Nowowiejskiego.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl