logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

23 Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

2019-05-17 09:00
2019-05-18 15:00
City Hotel
Konferencja
City Hotel

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXIII Kongresie Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, który odbędzie się w dniach 17-18.05.2019 roku w Bydgoszczy. Gospodarzem 23 Kongresu jest SPON Pomorza i Kujaw.
Doroczne kongresy PFRN są uznanym miejscem spotkań osób, które aktywnie pracują na rynku nieruchomości, a zawód pośrednika czy zarządcy nieruchomości to dla nich przede wszystkim pasją. Kongres PFRN to dwa dni pełne doskonałych wykładów na tematy dotyczące sytuacji na rynku, nowość technologicznych wykorzystywanych do pracy w zawodzie, nowych rozwiązań biznesowych. To wreszcie doskonała okazja do spotkań z kolegami po fachu, wymiana doświadczeń i niekończących się rozmów. To czas, podczas którego specjaliści rynku nieruchomości ładują pozytywnie akumulatory i ... odliczają dni do następnego Kongresu.
Wspólnie z gospodarzem XXIII Kongresu PFRN proponujemy "odświeżoną" formułę spotkania. W pierwszym dniu kongresu (popołudniu) oraz w drugim zaprosimy Państwa do uczestnictwa w panelach warsztatowych prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i ekspertów na rynku nieruchomości.
Wieczorna gala "Argentum Party" pierwszego dnia Kongresu połączona będzie z obchodami 25-lecia działalności stowarzyszenia.
Do zobaczenia 17 i 18 maja 2019 roku w Bydgoszczy.
Andrzej Piórecki, Prezydent PFRN
Elżbieta Trawińska, Prezes SPON Pomorza i Kujaw

____________________      

Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).       

______________________      

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl       

______________________      

Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl