logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

ZGŁOSZENIA PRZEDSIĘBIORCÓWProwadzisz biznes i chcesz wesprzeć uchodźców, którzy przebywają w naszym mieście? Zgłoś się do nas, a my stworzymy listę nieodpłatnych lub symbolicznych kwotowo usług, z których będą mogli skorzystać obywatele Ukrainy przebywający w Bydgoszczy.

Bydgoscy przedsiębiorcy oferują obywatelom Ukrainy bezpłatną pomoc uchodźcom ze wschodu. W internecie widzimy: wsparcie w tłumaczeniach, pomoc prawną, psychologiczną, bezpłatne usługi fotograficzne, medyczne i wiele innych.

Jeśli prowadzisz biznes w Bydgoszczy i oferujesz bezpłatnie lub za symboliczną kwotę usługę, która pomoże Ukrainkom i Ukraińcom w organizacji ich życia codziennego na uchodźstwie, napisz do nas.

Po otrzymaniu pierwszych zgłoszeń opublikujemy na stronie www.bydgoszcz.pl oraz na naszym miejskim Facebooku listę wszystkich przedsiębiorców z Bydgoszczy, którzy włączyli się do akcji. Listę będziemy na bieżąco aktualizować.  Przekażemy ją także fundacjom i instytucjom, które zajmują się bezpośrednią organizacją życia obywateli Ukrainy.

 

Jak wziąć udział w akcji?

Wyślij wiadomość e-mail na adres: media@um.bydgoszcz.pl podając następujące dane:

1.      Nazwę przedsiębiorstwa 

2.      Adres

3.      Nr telefonu

4.      Witryna internetowa

5.      Opis usługi/zasady

6.      Opis usługi/zasady w języku ukraińskim (opcjonalnie)